اگر یادتان باشد در پست های قبلی مطلبی در مورد مراحل تکامل گوشی های نوکیا به شما نشان دادیم که چگونگی پیشرفت این گوشی ها را مشخص می کرد. اما اینبار قصد معرفی گوشی موبایلی را داریم که در آینده جای گوشی های امروزی را خواهد گرفت.

مک اقدام به طراحی فوق العاده ای در زمینه مفهوم جدید تلفن های همراه زده است .

این گوشی که از صفحه شیشه ای بهره گرفته و شماره گیری در این گوشی به دو روش لمسی صورت می گیرد. از بهترین ویژگی این گوشی می توان به قابلیت نمایش سه بعدی اجسام در هوا نام برد که این تکنولوژی نشان از ذهن خلاق طراح اثر دارد.

طراح : Mac Funamizu

 

مطالب مرتبط : گوشی جالب حلقه ای ، NTT Docomo : گوشی شکلاتی ، مراحل تکامل گوشی های نوکیا ، شارپ و اولین گوشی خورشیدی ضد آب  ، نوکیا N86 : گوشی جدید 8 مگاپیکسلی  ، گوشی 12 مگاپیکسلی سونی اریکسون : Idou  ، سری جدید گوشی های موبایل کاسیو با مدل W63CA  ، سونی اریکسون سه گوشی جدید ارائه کرد ، موبایل ساعتی w ، ربات پرنده شبکه موبایل را در نقاط حادثه دیده به راه می اندازد ، اولین موبایل جهان با کیفیت فیلمبرداری 720p  ، اولین موبایل خورشیدی صفحه لمسی دنیا  ، با موبایل خود پمپ بنزین آتش بزنید! ، گردش علمی: آزمایشگاه تست موبایل های نوکیا   ، کاپشنی برای شارژ موبایل