قبلا با یک مجموعه نسبتا کامل برای مبارزه با زامبی ها و دیگر موجودات اهریمنی آشنا شدید، البته تنها ایراد آن مجموعه این بود که کمی قدیمی (متعلق به قرن نوزدهم) بود و برای نژادهای تکامل یافته این موجودات قابل استفاده نبود! حال می توانید شاهد پیشرفته ترین مجموعه موجود برای مبارزه ای نفس گیر با زامبی ها و خون آشام ها باشید. درصورتی که شما هم می خواهید برای این مبارزه آمادگی لازم را بدست آورید بر روی ادامه مطلب کلیک کنید تا با این 1+12 ابزار نیرومند آشنا شوید. در این مبارزه برایتان آرزوی موفقیت و زنده ماندن می کنم!

 
1- بهتر است قبل از هر کاری کمی مطالعه داشته باشید و یک دوره آموزشی کوتاه مدت را بگذرانید. شاید بهترین مرجع! موجود که می توان معرفی کرد «راهنمای رهایی از دست زامبی» نوشته مکس بروکس است.

 

2- بهترین سلاحی که می تواند کاملا مفید باشد (البته در کاربردی بودن آن هنوز شبهه است) این اسلحه الکترونیک است که تقریبا یک میلیون گلوله در دقیقه شلیک می کند! یعنی اینکه شما می توانید یک تنه حریف لشکر بزرگی از زامبی ها باشید.

 

3- در یک مبارزه مهمترین عامل موفقیت شما، شناخت نقاط ضعف حریف است. اگر حافظه خوبی داشته باشید بعد از خواندن کتاب بالا و کمی جستجو در اینترنت می توانید نقاط هدف در بدن یک زامبی را شناسایی کنید. اما هرگز به فکر این نیافتید که آنها را روی یک برگه یادداشت کنید و همراهتان بردارید. زیرا در آن بحبوحه حتی فرصت پرکردن دوباره اسلحه تان را هم نخواهید داشت. راه حل پیشنهادی من استفاده از این تی شرت است. نقاط هدف بدن زامبی را بصورت تصویری و به شکلی بادوام همیشه همراه خود داشته باشید.

 

4- حتما همه شما با اسلحه shotgun آشنا هستید و در فیلمهای زیادی آن را دیده اید و می دانید که نسبت به اندازه اش تا چه حد قدرتمند است. اما تنها ایراد این اسلحه این است که باید به شکل دستی  آماده شلیک شود و خشاب آن تنها گنجایش 5 گلوله را دارد. خب به نظرتان یک shotgun با قابلیت شلیک 300 گلوله در دقیقه برای مقابله با زامبی ها و نجات دوستان تان کافی است؟

 

5- اگر از فاصله دور با یک زامبی برخورد داشتید بهتر است به او فرصت نزدیک شدن ندهید و در این موقعیت چه سلاحی می تواند از این کارد بالدار موثرتر باشد. این کارد توانایی حرکت تا مسافت نسبتا طولانی را دارد. البته برای ارتش آمریکا تولید آن بیش از 2 میلیون دلار هزینه در بر داشته است.

 

6- این هم یک ابزار مخصوص رانندگان کامیون- اره برقی شکارگر! این ابزار چندان قابلیت جابجایی ندارد؛ اما اگر آن را در جلو کامیون تان ببندید، سالیان سال داستان های حماسی جنگ شما با لشکر زامبی ورد زبان همگان خواهد بود.

 

7- چکش ATOM-S2 هم مانند یک پتک می تواند هر چیزی را بکوبد و خرد کند و هم مانند یک ابزار نوک تیز در هر شیئی فرو می رود. طراحی دو تکه این چکش میزان تنش وارده به دست و بازو را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و چنان قدرتمند است که با دو ضربه میخ را در چوب فرو می کند.

 

8- هنگامی که گروهی از زامبی ها به شما حمله می کنند شاید حیاتی ترین عامل برتری شما بر آنها پرکردن سریع اسلحه تان باشد. این سیستم بارگزاری پرسرعت می تواند M-16 شما را بسیار قدرتمند تر از قبل سازد.

 

9- این کارد زیبا را هم می توان یکی از مخوفترین ابزارهای زرادخانه مان محسوب کرد. پس از ورود به بدن قربانی سریعا مقداری گاز به درون بدنش تزریق می کند. این گاز به شکل توپ کوچکی در آمده و شروع به بزرگ شدن می کند تا اندازه یک توپ بسکتبال شود. آنگاه منجمد شده و سپس منفجر می شود. در صورت علاقه، خواندن این مطلب جدیدترین ها را هم به شما توصیه می کنم.

 

10- با این کیت اختصاصی شکار زامبی شما همیشه آماده خواهید بود. اینکه یک کیت نجات مبارزه با زامبی در کنار جعبه کمک های اولیه دم دست تان باشد ایده مناسبی است.

 

11- وقتی که مجبور به جنگ تن به تن با زامبی ها باشید احتمالا یک مچ بند برنده و مخوف مانند این می تواند باعث نجات جانتان شود.

 

12- و اما مخوف ترین اسلحه این مجموعه چیزی نیست به جز یک تفنگ AR-15 که به جای سرنیزه روی آن یک اره برقی نصب شده است. این سلاح بهترین حافظ شما در مقابل این مخلوق فرهنگ و افسانه های مردمی (زامبی) است.

 

13- فکر می کنید پس از یک رویارویی نفس گیر با این موجودات خبیث نوبت چه کاری است؟ من که پیشنهاد می کنم به فکر تمیز کردن اسلحه هایتان باشید و برای نبردی دیگر آماده شوید! اما اگر حال و حوصله این کار را ندارید می توانم این دستگاه اسلحه شور را به شما پیشنهاد کنم که به طور همزمان توانایی شستن ده اسلحه کوچک و یا 4 اسلحه بزرگ را دارد.

14- خب فکر می کنم دوستانی که مانند من افسانه های سرزمین های مختلف را دنبال می کنند از این مطلب لذت برده باشند. اما خوب، همه می دانیم که این موجودات بجز وهم و خیال چیزی نمی توانند باشند. پس لطفا زیاد جدی نگیرید.